بسته

تغییر آیکن (Favicon) فروشگاه ناپ کامرس

6 سال پیش
#427 نقل قول
از کدام قسمت مدیریت می توان لوگو کوچک برای بالای سایت (نوار مرورگر) آپلود کرد و لوگو پیش فرض ناپ را برداشت (لوگو پنجره ای ناپ) ؟
0
6 سال پیش
#430 نقل قول
به لوگوی فوق فاوآیکون می گویند.فاوآیکون مخفف favorites icon و به معنی آیکون محبوب ما می باشد که در ابتدای نام سایت ما در عنوان پنجره مرورگر اینترنت نمایش داده می شود. فاو آیکون در محل نمایش Bookmarkها نیز در کنار نام صفحه نشان داده می‌شود.

فایل Favicon.ico یک آیکن کوچک 32 در 32 پیکسل می باشد و در فهرست ریشه (root) سایت قرار دارد.

در ناپ کامرس 3.90 و پایین تر:
فایل  Favicon.ico در فهرست ریشه سایت کپی کنید.

در ناپ کامرس 4.0 به بعد :
فایل Favicon.ico را در پوشه wwwroot کپی کنید.

برچسب ها: تغییر آیکن فروشگاه ناپ کامرس ، تغییر لوگو کوچک بالای سایت ، تغییر آیکن سایت ، تغییر آیکن وب سایت ، تغییر فاوآیکن ، تغییر فاو آیکن ، تغییر لوگوی سایت ، لوگوی کوچک گوشه بروزر ، لوگوی کوچک گوشه مرورگر ، لوگوی کوچک
0
5 سال پیش
#1738 نقل قول
یکی از سایت های خوب برای تولید آیکن (favicon) سایت زیر است:
https://realfavicongenerator.net

مراحل تولید فایل favicon :

1- روی دکمه "Select your Favicon picture" کلیک کنید و فایل عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

2- سپس روی دکمه "Generate your Favicons and HTML code" در انتهای سایت کلیک کنید.

3- روی دکمه سطر اول "Download your package: Favion package" کلیک کنید.
پکیج بصورت فایل zip دانلود می شود.  
فایل را unzip کنید
4- همه فایلها بجز favicon.ico را حذف کنید. در کنار آن یک فایل به نام html_code.html  ایجاد کنید و کد زیر را داخل آن قرار دهید:
<link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico">

سپس فایل favicon.ico و html_code.html را با هم در یک فایل zip کنید

5- بخش ادمین / منو پیکربندی / تنظیمات / فاوآیکن و آیکن برنامه
فایل zip مرحله قبل را آپلود کنید

نکته: برای ناپ کامرس نسخه 4.0 و بالاتر فایل favicon.ico را به داخل پوشه wwwroot کپی می شود.
برای ناپ کامرس نسخه 3.90 و قبل تر فایل favicon.ico را به داخل پوشه روت کپی مس شود.
1
4 سال پیش
#1890 نقل قول
سلام
عرض ادب

فایل favicon رو از سایت  generate کردم اون فایل رو هم توو هاست  قسمت wwwroot کپی کردم
من همین کارارو انجام دادم تغییری ایجاد نشد
0
4 سال پیش
#1892 نقل قول
سایت را چند بار با Ctrl + F5 رفرش کنید. یا سایت را Stop و Start کنید.
برای اینکه مطمئن شوید می توانید سایت را با مرورگر دیگری باز کنید و تغییرات را ببینید.
1
دسته بندی ها