جمعه, ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳:۵۳

انتقال سایت طراحی شده از روی لوکال به روی سرور

یک سال قبل
#630 نقل و قول
سلام. میشه بفرمایید بهترین راه برای انتقال سایت طراحی شده روی لوکال مستقیما بروی سرور چیه؟
1
یک سال قبل
#632 نقل و قول
فایل zip شده نصب ناپ کامرس را در هاست کپی و unzip کنید.
در صورتی که پلاگین در لوکال نصب کرده اید آنرا به داخل پوشه Plugins در هاست کپی کنید.
در صورتی که تمی در لوکال نصب کرده اید آنرا به داخل پوشه Themes در هاست کپی کنید.
در صورتی که سیستم ذخیره سازی تصاویر بصورت فایل (و نه دیتابیس) است، پوشه /Content/Images را در هاست کپی کنید.
فایلهای InstalledPlugins.txt و Settings.txt را از داخل پوشه App_Data به هاست کپی کنید

نکته: انجام کلیه موارد فوق معادل کپی کل فایهای لوکل به هاست است.

از دیتابیس لوکال یک بکاپ تهیه و در هاست ری استور نمایید.
فایل Settings.txt موجود در پوشه App_Data را باز نمایید و در آن آدرس SQL Server ، نام دیتابیس ، نام کاربر SQL و رمز عبور آنرا وارد کنید

برچسب ها: انتقال سایت از لوکال به سرور ، انتقالی فایلهای لوکال به سرور ، انتقال سایت لوکال به سرور ، انتقال به هاست ، انتقال لوکال به سرور
1
یک سال قبل
#633 نقل و قول
اگر بعد از عملیات فوق بجای نمایش سایت ، صفحه نصب بیاید علت چیست؟
0
یک سال قبل
#634 نقل و قول
پس از انجام موارد فوق ، با زدن آدرس سایت در مرورگر باید سایت شما بالا بیاید. اگر بجای سایت ، صفحه نصب ظاهر شد به این معنی است که شما دو فایل موجود در پوشه App_Data را در هاست کپی نکرده اید و یا اینکه سایت کش کرده است و باید از طریق وب سایت پنل سایت را stop و سپس start کنید و یا اینکه 20 دقیقه صبر کنید تا کش سایت خالی شود.
1
یک سال قبل
#640 نقل و قول
وقتی خواستم دیتابیس رو از روی لوکال به سرور منتقل کنم متوجه شدم چون دیتابیس سرور ورژن 11 هست و روی لوکال ورژن 12 این کار رو انجام نمیده.
با این فرض چه کنیم؟
0
یک سال قبل
#643 نقل و قول
باید از طریق SQL Server Management از دیتابیس خود یک اسکریپت تهیه کنید و آن را بر روی SQL Server در سرور هاست اجرا کنید.
0
یک سال قبل
#646 نقل و قول
آخر مجبور شدم SQL Server رو آپگرید کنم.

بالاخره سایت رو آوردم بالا روی سرور.
مشکل اینجاست که با رفتن به هر صفحه ای با ارور زیر مواجه میشم

We're sorry, an internal error occurred.

Our supporting staff has been notified of this error and will address the issue shortly.

We apologize for the inconvenience.

Please try clicking your browsers 'back' button or try reloading the home page.

If you continue to receive this message, please try again in a little while.

Thank you for your patience.

مشکل چیه؟
0
یک سال قبل
#647 نقل و قول
خطای فوق یک خطای عمومی است. برای مشاهده جزئیات پیام به مطلبی که قبلا در انجمن ناپ کامرس ثبت شده مراجعه کنید:

خطایابی در ناپ کامرس
0
یک سال قبل
#649 نقل و قول
ارور اصلی اینه

The EXECUTE permission was denied on the object 'ProductTagCountLoadAll', database 'dghyper', schema 'dbo'.
0
یک سال قبل
#650 نقل و قول
و البته مساله حل شد. چون dbo.owner رو تیکش رو نزده بودم
0