بسته

مشکل در بخش مدیریت

6 سال پیش
#494 نقل قول
پلاگین pdf نسخه 3.5 رو هم دارید؟
0
6 سال پیش
#504 نقل قول
برای شمسی شدن تاریخ ها در ایمیل در ناپ کامرس نسخه 3.50 فایل زیر را دانلود و در پوشه Bin کپی نمایید:
دانلود Nop.Services.dll نسخه 3.50

پلاگین تعیین قالب فاکتور (PDF) نسخه 3.5 نداریم.

با توجه به اینکه شما از نسخه خیلی قدیمی 3.5 ناپ کامرس استفاده می کنید. و گاها ممکن است باگی وجود داشته باشد که در نسخه های بعدی رفع شده باشد. خصوصا اینکه پلاگین فوق در نسخه های جدیدتر وجود ندارد و اعمال تخفیف از طریق روش های دیگری اعمال می شود، پیشنهاد می کنم سایر پلاگین های تخفیف ناپ کامرس را در زیر بررسی کنید:

دانلود پلاگین های تخفیف در ناپ کامرس

0
6 سال پیش
#505 نقل قول
فایل Nop.Services.dll رو بارگذاری کردم تاریخ فاکتور برای مدیر شمسی شده ولی ی ایرادی داره

در پنل مدیریت تاریخ درست و بروزه ولی ایمیل هایی که برای مدیر و یا مشتری بابت خرید ارسال میشه 1 روز قبل رو نشون میده
و مشکل بعد اینکه در ایمیل هایی که بابت خرید برای مدیر ارسال میشه متن ارسالی لاتین میباشد در صورتیکه فارسی سازی همه پیغام ها رعایت شده
باتشکر از وقتی که میگذارید
0
6 سال پیش
#506 نقل قول
پیرو مباحث قبل این رو هم باید اضافه کنم تاریخ بر روی pdf فاکتور درست میباشد و دقیقا همان روز میباشد ولی متاسفانه میلادی میباشد و فقط ایام هفته فارسی میباشد
0
6 سال پیش
#507 نقل قول
ببخشید که مشکلات پیش آمده رو یجا نمینویسم در حین کار به مشکلات جدید بر میخورم
این فایل Nop.Services.dll قبلی کلیه پیام های خرید رو برای مدیر ارسال میکرد مثل ثبت سفارش ، حمل سفارش ، تحویل سفارش و.... فقط مشکلش این بود که متن بصورت لاتین بود و تاریخ میلادی بود
ولی این فایل جدید Nop.Services.dll که زحمت کشیدید و ارسال کردید فقط یک پیام ثبت سفارش رو برای مدیر ارسال میکنه " البته تاریخش شمسی شده ولی متن لاتینه
"این مورد فوق رو با جایگزینی مجدد فایل Nop.Services.dll قدیمی تست کردم و همه پیام ها ارسال میشه"
اون مشکلات قبلی هم بقوت خودش باقیه
فاکتور pdf تاریخش میلادیه فقط ایام هفته فارسی هست
تاریخ ایمیل های ارسالی 1 روز عقب تر از تاریخ اصلی میباشد
0
6 سال پیش
#511 نقل قول
روش تغییر متن ایمیل ها و فارسی سازی ایمیلها:
بخش مدیریت --> مدیریت محتوا --> قالب پیام --> ویرایش قالب پیامها
متن فارسی خود را به دلخواه وارد نمایید. برای نمایش نام فروشگاه ، تاریخ و... از توکن ها استفاده نمایید.
با فعال سازی هر کدام از قالبها پیام ایمیل مربوطه در زمان مشخص شده به مشتری یا فروشنده ارسال خواهد شد. مثلا قالب OrderPlaced.CustomerNotification پس از افزودن محصول به سبد خرید و قبل از پرداخت نهایی به مشتری ایمیل می شود.

برای شمسی شدن تاریخ ها در ایمیل و نیز فاکتور (PDF) در ناپ کامرس نسخه 3.50 فایل زیر را دانلود و در پوشه Bin کپی نمایید:

دانلود Nop.Services.dll نسخه 3.50

در صورتی که همچنان مشکلاتی داشتید. نام کاربری و رمز عبور ادمین سایت به همراه رمز FTP را به آدرس ایمیل info@nopShop.ir ارسال نمایید تا بررسی گردد.
0
6 سال پیش
#515 نقل قول
فارسی سازی ایمیلها انجام شده بطور مثال OrderPlaced.StoreOwnerNotification
در مورد فوق ایمیل مدیر بصورت لاتین ارسال میشود
و در کلیه موارد تاریخ یکروز قبل را نشان میدهد

بصورت ایمیل اکانت های لازم جهت برسی ارسال شد بهمراه یک فایل زیپ که شامل محتوای ایمیل هاست
0
4 سال پیش
#1820 نقل قول
سلام نیاز به فایل FreeSerif.ttf برای نسخه 3.9 دارم حرف ک در فاکتور درج نمیشه
0
4 سال پیش
#1822 نقل قول
سلام
با توجه به اینکه فایل فونت مستقل از نسخه ی ناپ کامرس شماست، از فایلی که قبلا در این پست قرار داده شده، استفاده کنید:
دانلود فونت
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
دسته بندی ها