بسته

فارسی سازی پلاگین quick view

6 سال پیش
#484 نقل قول
من از قالب brooklyn استفاده می کنم و قصد دارم resource های پلاگین رو فارسی کنم. (البته قسمت هایی از resource که در بخش نمایشی سایت استفاده میشه اهمیت بالاتری داره مثل عبارت quick view که کنار ذره بین روی عکس محصول میاد)
در مسیر زیر plugins/SevenSpikes.Nop.Plugins.QuickView/Resources فایل Resources.en-us.xml وجود داره ولی هر تغییری میدم روی سایت اعمال نمیشه. راهنمایی میفرمایید
0
6 سال پیش
#485 نقل قول
البته فقط دارم از زبان فارسی استفاده می کنم ولی برای اون هم که یه فایل به اسم Resources.fa-ir.xml درست کردم و تغییرات رو ایجاد کردم باز هیچ فرقی نمیکنه
0
6 سال پیش
#491 نقل قول
پلاگین های nop-template امکان چند زبانی را پشتیبانی می کنند. حال برای ترجمه نمودن هر پلاگین کافی است یک فایل به نام  Resources.fa-ir در داخل پوشه Resources در پلاگین ایجاد کنیم.
(با کپی فایل از Resources.en-us و تغییر نام آن به Resources.fa-ir)

سپس سطر دوم فایل XML را بصورت زیر  تغییر می دهیم:
<Language Name="Persian">

بعد از ترجمه فایل اگر قبلا پلاگین را نصب نموده اید، آنرا حذف و مجددا نصب کنید. هنگام نصب پلاگین ترجمه ها در بانک اطلاعاتی ذخیره می شوند.

کلیه پلاگین های ناپ کامرسی که ما ارئه می دهیم ترجمه شده اند. البته خیلی از پلاگین ها را نیز خود ما طراحی کرده ایم.

نمونه فایل ترجمه شده:
Resources.fa-ir.xml
1
6 سال پیش
#495 نقل قول
<Language Name="Persian"> یا <Language Name="فارسی"> چون من در قسمت پیکربندی/زبان نام زبان رو کردم فارسی...
البته من هم این پلاگین رو از خودتون گرفتم ولی فارسی نیست... مشکل چیه؟
0
6 سال پیش
#502 نقل قول
نیاز نیست حتما نام زبان "فارسی" باشد. فقط کافی است در بخش تعریف زبان فارسی ، فرهنگ زبان را "Persian. fa-IR" انتخاب کرده باشید.

احتمالا موقع نصب پلاگین، زبان فارسی را به سایت اضافه نکرده بودید و به همین خاطر ترجمه فارسی پلاگین نصب نشده است.

بعد از کپی فایل Resources.fa-ir.xml به داخل پوشه Resources  ، پلاگین را حذف و مجددا نصب کنید.
0
6 سال پیش
#523 نقل قول
چیکار کنم که کل ریسورس ها فارسی بشن. من فایل های ریسورس فارسی را ندارم . در فایلهای پلاگین و تمی که برای من ارسال کردین ریسورس هایش فارسی نیست.
0
6 سال پیش
#629 نقل قول
من الان میخوام روی سرور هم نصب کنم در زمان نصب زبان فارسی رو برای من نداره
0
6 سال پیش
#631 نقل قول
هر پلاگین یک پوشه به Resources برای زبان دارد. یک کپی از فایل  Resources.en-us.xml  موجود در پوشه Resources بگیرید و نام آنرا به Resources.fa-ir.xml تغییر نام دهید.
سطر دوم فایل XML فارسی را بصورت زیر  تغییر دهید:
<Language Name="Persian">

حال اگر پلاگین را نصب کنید ترجمه نیز به همراه آن نصب می شود ولی اگر ترجمه را پس از نصب پلاگین انجام داده باشید ، کافی است از طریق بخش مدیریت --> منوی پیکربندی --> زبانها --> دکمه ویرایش زبان فارسی --> دکمه ورود منابع
فایل xml ترجمه شده را انتخاب کنید.

از همین روش برای بروز رسانی ترجمه پلاگین و یا زبان فارسی سایت استفاده می شود..

درصورتی که قبلا از ما مجموعه کامل پلاگین های nop-templates را خریداری کرده باشید. ترجمه کامل آنها نیز بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود. از همین ترجمه برای کپی در پوشه پلاگین های تم نیز می توانید استفاده کنید.
1
6 سال پیش
#639 نقل قول
خب با کمک جناب حمیدی عزیز مشکل حل شد.
فایل های ریسورس فارسی شده (که اگر از همین سایت تهیه کنید تو پکیج هست) باید قبل از نصب پلاگین در پوشه Resource وجود داشته باشه.
حالا اگر به هر دلیل وجود نداشت بعد از نصب پلاگین تنها راه حل اینه که پلاگین رو حذف و دوباره نصب کنید
0
5 سال پیش
#1492 نقل قول
با سلام و احترام
فایل های ریسورس فارسی شده رو چطور می تونیم تهیه کنیم؟ تو سایت ندیدم.
0
دسته بندی ها