بسته

نصب فونت ایران سنس iran sans در تم پاویلیون

6 سال پیش
#562 نقل قول
سلام من فونت فوق رو خریداری کردم
روش های مختلف برای راه اندازی اش تست کردم ولی موفق نشدم.
دوستانی که تجربه این فونت رو دارند راهنمایی کنند
باتشکر
1
6 سال پیش
#567 نقل قول
در زیر یک نمونه روش تغییر فونت تم Pavilon به فونت ایران سنس (RANSans) ارائه شده است.
با جایگزنی آن در تم پاویلیون ، فونت آن به فونت ایران سنس تغییر می یابد.

دانلود فونت ایران سنس تم پاویلیون
2
6 سال پیش
#568 نقل قول
باتشکر از جناب مهندس حمیدی
من تست کردم  و تغییرات رو از فایل css فوق به تم خودم اعمال نمودم کاملا درست بود.
برخی صفحات مثل درباره ما،ForumWelcomeMessage یا صفحه جدیدی اگر ایجاد نموده ایم فونت شون تغییری نکرد .
برای این مشکل چه راهکاری هست؟
باتشکر
1
6 سال پیش
#572 نقل قول
هنگام وارد کردن متن در صفحات دقت نمایید که هیچ فونتی به متن شما تخصیص داده نشده باشد ، در آنصورت متن صفحات شما با فونت پیش فرض سایت نمایش داده خواهد شد.

برچسب ها: فونت پاویلیون ، فونت ایران سنس برای پاویلیون ، فونت iransans برای پاویلیون
2
6 سال پیش
#579 نقل قول
آخه بعضی قسمتها مثل عنوان یا متن خوش آمدگویی سایت اصلا جایی نداره که فونتش رو مشخص کنی.اینها رو چکار کنم؟
من از منوی tools گزینه Source کد html رو چک میکنم فونتی (font-family)  مشخص نشده است.
من jCarousel تعریف کردم اما عناوین هر گروه jcarousel رو نمیدونم کجا باید مشخص کنم
ب نظرم در واقع فونت تم رو باید تغییر بدم.

همچنین در فوتر عناوین صحیح نمایش داده نمی شود. برای اصلاح فونت چکار کنم؟

1
6 سال پیش
#621 نقل قول
در مرورگر روی متن مورد نظر (مثلا حساب کاربری من) راست کلیک کنید و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید:
تصویری بصورت زیر خواهید دید:

همانطور که در تصویر می بینید ، کادر سمت راست نشان می دهد که فاصله بین حروف 3.3 پیکسل تعریف شده است. در همین حالت اگر تیک کنار گزینه  letter-spacing: 3.3 px; کلیک را بردارید ، مشاهده خواهید کرد که مشکل فونت رفع می شود.
با توجه به اینکه شما از تم استفاده می کنید ، فایل زیر را باز کنید:
/Themes/ThemeName/Content/css/980.rtl.css

حال داخل فایل جستجو کنید و مقدار letter-spacing: 3.3 px; را تغییر دهید به:

letter-spacing: 0 px;

2
6 سال پیش
#994 نقل قول
این فونت اعداد انگلیسی هست؟
برای نمایش قیمت به فارسی با این فونت راهی هست؟
1
طراحی قالب اختصاصی برای ناپ کامرس
6 سال پیش
#995 نقل قول
اعداد بصورت انگلیسی است.
برای نمایش اعداد به فارسی پست زیر را در انجمن مطالعه کنید:

چگونه اعداد بصورت فارسی نمایش داده شود؟

2
5 سال پیش
#1581 نقل قول
با سلام و احترام
ممنون از شما به خاطر فایل فونت ایران سنس تم پاویلیون که با راهنمایی شما نصب شد ولی سوالی که من دارم در مورد فونت فارسی بقیه تم ها است.
طبق راهنمایی های انجام شده فایل Style.rtl هر تم را مثل تم پاویلیون تغییر دادیم، ولی موفق نشدیم.
لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر
0
5 سال پیش
#1583 نقل قول
1- فایلهای فونت را به داخل پوشه  Content\fonts کپی کنید.
2- فایل Content\css\styles.rtl.css را باز کنید
3- بخش font-face  را به ابتدای آن اضافه کنید:
مثلا:

@font-face {
  font-family: IRANSans;
  font-style: normal;
  font-weight: bold;
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Bold.eot');
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Bold.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
     url('../fonts/woff2/IRANSansWeb_Bold.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
     url('../fonts/woff/IRANSansWeb_Bold.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
     url('../fonts/ttf/IRANSansWeb_Bold.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
  font-weight: 500;
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Medium.eot');
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Medium.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
     url('../fonts/woff2/IRANSansWeb_Medium.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
     url('../fonts/woff/IRANSansWeb_Medium.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
     url('../fonts/ttf/IRANSansWeb_Medium.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
  font-weight: 300;
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Light.eot');
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_Light.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
     url('../fonts/woff2/IRANSansWeb_Light.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
     url('../fonts/woff/IRANSansWeb_Light.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
     url('../fonts/ttf/IRANSansWeb_Light.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
  font-weight: 200;
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_UltraLight.eot');
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb_UltraLight.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
     url('../fonts/woff2/IRANSansWeb_UltraLight.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
     url('../fonts/woff/IRANSansWeb_UltraLight.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
     url('../fonts/ttf/IRANSansWeb_UltraLight.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
  font-weight: normal;
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb.eot');
  src: url('../fonts/eot/IRANSansWeb.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
     url('../fonts/woff2/IRANSansWeb.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
     url('../fonts/woff/IRANSansWeb.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
     url('../fonts/ttf/IRANSansWeb.ttf') format('truetype');

4- داخل فایل styles.rtl.css را جستجو کنید. هر جا font-family وجود داشت جلوی آن عبارت IRANSans را جایگزین کنید

توجه:
الف- در  بخش body بجای font-family عبارت font داریم که جلوی آن هم کلمه IRANSans را جایگزین کنید.
ب- بعضی جاها ممکن است فونت قبلی بصورت xxx-icons  باشد این فونتها را تغییر ندهید زیر مربوط به آیکن ها هستند. مثل آیکن لاگین ، لاگ اوت ، پروفایل و ...

در زیر نمونه ای از تغییرات را می بینید:
دانلود فونت فارسی تم Emporium

دانلود فونت فارسی تم Venture

دانلود فونت فارسی تم Jewelry
0
دسته بندی ها