بسته

خطای HTTP Error 502.5 - Process Failure

5 سال پیش
#1659 نقل قول
اگر همه ی موارد گفته شده رو انجام دادید و هنوز مشکل دارید، گاهی اوقات راه اندازی مجدد سرور هم کمک میکنه.
البته چک کردن پیکربندی IIS هم ممکنه کمک کنه. از این لینک میتونید آموزش رو دنبال کنید:
Host ASP.NET Core on Windows with IIS
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1660 نقل قول
سلام
من الان سه روزه درگیر خطای این ناپ کامرس هستم
با وجود هزینه کردن زیاد و صرف زمان عدم پایداری سایت های ناپ و مصرف زیاد منابع هاست و وقفه های طولانی در بارگذاری وب سایت پیشنهاد می کنم دوستان از سیستم دیگه ای استفاده بکنن.
از ناپ شاپ به عنوان نماینده ناپ کامرس در ایران انتظار بیشتر از این دارم. الان من موندم و خطای 502.5 و کسی پاسخ گو نیستش.
این هم پاسخ تیم پشتیبانی سرورپارس که هاست معتبری هستش رو پایین نقل قول می کنم.
"ظاهرا پراسس ها در یک لوپ قرار میگیرند و قادر به اجرا نیستند، این مورد را بررسی بفرمایید
در هنگان ارسال درخواست به این وبسایت، پراسس ها مرتبا تکرار میشوند و نتیجه ای را باز نمیگردانند
موفق باشید"
0
5 سال پیش
#1661 نقل قول
سلام دوست عزیز. لطفا از طریق تیکت و یا بخش پشتیبانی آنلاین ناپ شاپ دسترسی کامل به سرور و نیز بخش مدیریت سایتتون رو بفرستید تا همکاران در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کنند.
ممنون از شما.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
4 سال پیش
#1847 نقل قول
من فایل زیر را دانلود و نصب کردم درست شد:
https://dotnet.microsoft.com/download/thank-you/dotnet-runtime-2.1.11-windows-hosting-bundle-installer
2
4 سال پیش
#1848 نقل قول
من فایل فوق را دانلود کردم ولی همچنان پیام خطای HTTP Error 502.5 - Process Failure  نمایش داده می شد تا اینکه سرور VPS را ری استارت کردم درست شد.
2
4 سال پیش
#3253 نقل قول
من سایتم را به ناپ کامرس 4.20 ارتقا دادم.
پیش نیازهای نصب ناپ کامرس در لینک زیر آمده است:
پیش نیازهای نصب ناپ کامرس

طبق لینک فوق عمل کردم.

همچنین .NET Core 2.2 RunTime را طبق لینک های پست های بالا نصب کردم.
ولی همچنان خطای فوق رفع نشد. دسترسی فول برای کاربر IUSR ساختم ولی درست نشد!.  مجبور شدم موقتا دسترسی Full به پوشه سایت برای کاربر everyone تعریف کنم. بعد سایت را یکبار restart  کردم. سایتم بالا اومد. البته می دانم که دسترسی everyone مشکل امنیتی داره و باید فقط به کاربری که لازمه دسترسی بدهم.
0
دسته بندی ها