بسته

طراحی سایت گردشگری با ناپ کامرس

5 سال پیش
#1225 نقل قول
سلام خدمت شما دوستان عزیز
عرضم به خدمتتون که من قصد دارم سایتی بسازم با موضوع گردشگری و دوست دارم این کار رو با ناپ کامرس انجام بدم. بنظرم محیط جذابی داره و کار کردن باهاش راحته و هر چیزی که ممکنه لازم بشه رو داره.
منتها مسئله ای وجود داره. اینکه می خوام وقتی کاربر یک تور رو انتخاب میکنه، نتونه همون موقع پرداخت رو انجام بده. من اول چک کنم که اون تور هنوز جا داره یا نه و بعد کاربر پرداخت رو انجام بده.
راهی وجود داره برای این کار؟
اگر کسی راهنمایی یا ایده ای داشته باشه، ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره
0
5 سال پیش
#1227 نقل قول
با سلام
پیشنهاد من به شما، استفاده از لیست "علاقه مندی ها"ست.
به این شکل که برای تورها دکمه ی "غیر فعال کردن دکمه خرید" در قسمت ویرایش محصولات را تیک بزنید تا کاربران فقط مجاز باشند تورها را به لیست علاقه مندی ها اضافه نمایند.
سپس شما می توانید لیست کاربران را بررسی کنید و سپس به آن ها اجازه ی پرداخت داده و با ایمیل به آن ها اطلاع بدهید.
البته این کار هم نیاز به شخصی سازی برای اصلاح دکمه ها و پروسه ی انجام کار دارد و هم باید در بخش توضیحات بطور کامل برای کاربرانتان توضیح دهید که باید چه کاری انجام دهند.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1228 نقل قول
جالبه
میشه لطفا جزئیاتش رو بهم بگید؟
چطور باید این کارها رو انجام بدم؟
مثلا اینکه چطور خرید رو غیرفعال کنم؟
0
5 سال پیش
#1229 نقل قول
یک ستون جدید "تایید شده" با گزینه های  بله یا خیر در جدول Orders (سفارشات) ایجاد کنید. کلاس سرویس OrderProcessingService.cs" را تغییر دهید. هنگامی که مشتری یک تور را انتخاب می کنه و آن سفارش را ثبت می کند. سفارش با وضیعت "تایید نشده" ثبت می شود.

مدیر سایت سفارشات ثبت شده را می بینید و می تواند وضعیت سفارش را به تایید شده تغییر دهد. در هنگام تغییر وضعیت سفارش ایمیلی به مشتری ارسال می شود و به مشتری اطلاع داده می شود که سفارش درخواست تور شما تایید شده است و می تواند سفارش خود را پرداخت کند.
مشتری به بخش سفارشات (گزینه سفارشات در فوتر یا انتخاب گزینه حساب کاربری من و سپس انتخاب گزینه سفارشات) می رود . گزینه جزئیات سفارش را انتخاب می کند. در صورتی که سفارش تایید شده باشد دکمه "تلاش برای پرداخت" ظاهر خواهد شد و مشتری با کلیک بر روی آن می تواند سفارش خود را پرداخت کند.

برچسب ها: پرداخت با تایید مدیر سایت ، پرداخت پس از تایید ادمین ،سفارش باید قبل از پرداخت توسط مدیر تایید شود ، نیاز به تاییدیه مدیر برای پرداخت ،
1
دسته بندی ها