بسته

فروش اینترنتی فایل

5 سال پیش
#1284 نقل قول
سلام
برای ایجاد فروشگاه - منظورم فروش اینترنتی فایل - نیاز به خرید افزونه هست یا به صورت پیش فرض در ناپ کامرس چنین قابلیتی در نظر گرفته شده ؟
0
5 سال پیش
#1285 نقل قول
سلام

این قابلیت بطور پیش فرض در ناپ کامرس وجود دارد.
در بخش مدیریت -> کاتالوگ -> محصولات -> افزودن رکورد جدید و یا ویرایش محصول موردنظر، در حالت پیشرفته (که در همان صفحه فعال می شود)، در بخش "محصول قابل دانلود" می توانید آدرس فایل را وارد کنید و "نوع فعال سازی دانلود" را روی حالت "زمانی که سفارش پرداخت شد" قرار دهید.

موفق باشید

برچسب ها: محصولات دانلودی، دانلود فایل، فروش اینترنتی فایل، فروش فایل اینترنتی، خرید اینترنتی فایل، خرید فایل اینترنی
1
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1287 نقل قول
سلام
تشکر ، طبق تنظیمات پیش فرض قابلیت فروش فایل انجام شد.
فقط یک نکته می خوام بعد از خرید فایل ، تنها زمانی اجازه دانلود وجود داشته باشه که کاربر لاگین کرده باشه.
در حال حاضر کاربر پس از پرداخت ، فایل به پروفایلش اضافه میشه و می تونه دانلود کنه ، بعد من لینک دانلود رو برداشتم و در یک سیستم دیگه اجرا کردم و دانلود انجام شد (این دانلود رو می خوام وابسته کنم به ورود کاربر)
0
5 سال پیش
#1291 نقل قول
یکی از راه ها اینه که در بخش پیکربندی -> تنظیمات -> تنظیمات سفارش، تیک گزینه ی "اجازه پرداخت به کابران ناشناس" رو بردارید تا کاربر مجبور به لاگین کردن یا ثبت نام بشه تا بتونه خرید کنه
1
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1294 نقل قول
محمدحسین wrote:
سلام
تشکر ، طبق تنظیمات پیش فرض قابلیت فروش فایل انجام شد.
فقط یک نکته می خوام بعد از خرید فایل ، تنها زمانی اجازه دانلود وجود داشته باشه که کاربر لاگین کرده باشه.
در حال حاضر کاربر پس از پرداخت ، فایل به پروفایلش اضافه میشه و می تونه دانلود کنه ، بعد من لینک دانلود رو برداشتم و در یک سیستم دیگه اجرا کردم و دانلود انجام شد (این دانلود رو می خوام وابسته کنم به ورود کاربر)

برای این که کاربر نتونه لینک رو به اشتراک بذاره و فقط کاربری که لاگین کرده بتونه فایل رو دانلود کنه از بخش زیر عمل کنید (البته شما باید پرداخت برای کاربر مهمان رو غیرفعال کنید):
Settings => All Settings یا همون تنظیمات => همه‌ی تنظیمات و سپس رکورد زیر رو جستجو کنید:
customersettings.downloadableproducts.validateuser
در نهایت باید مقدارش رو از False به True تغییر بدید. به همین راحتی.
2
ز گهواره تا گور دانش بجو
دسته بندی ها