بسته

خطای An error occurred while starting the application

5 سال پیش
#1345 نقل قول
با سلام و احترام،
سایت من که هاست اشتراکی استفاده میکنم درست کار میکرد تا مدتها. چند وقته با این خطا روبرو میشه و بالا نمیاد. با شرکت هاستینگ تماس گرفتم فرمودند که تغییراتی انجام ندادند و همه تنظیمات مثل قبله. تنظیمات لاگ هم انجام دادم و ولی لاگ خاصی که داله بر این مشکل باشه مشخص نشد.

An error occurred while starting the application.
.NET Framework 4.7.2117.0 X86 v4.0.0.0    |   Microsoft.AspNetCore.Hosting version 2.0.0-rtm-26452    |    Microsoft Windows 10.0.14393    |   Need help?
0
5 سال پیش
#1346 نقل قول
سلام
لطفا سوالات رو در تاپیک مرتبط بپرسید و از ایجاد تاپیک تکراری خودداری کنید.

دلایل متعددی وجود داره. گاهی به این علت با خطا مواجه میشید که به هر دلیلی مجوزهای (Permissions) کاربر IIS تغییر کرده. بهتره دسترسی کامل بهش بدید.
گاهی اوقات هم بخاطر نصب نبودن .NET Core این اتفاق میفته.
همونطور که در این تاپیک ذکر شده:
خطای An error occurred while starting the application
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1348 نقل قول
پوزش بابت باز کردن تیکت جدید برای سوال تکراری
من همه موارد را چک کردم. همونطوریکه که عرض کردم سایت بالا بود و یک مرتبه با این خطا روبرو شدم. از هاست هم پیگیر شدم و نتیجه نداد و گفتند که مشکل مربوط به لایه کاربردی هست و به تنظیمات برنامه بستگی داره. دسترسی کاربر IIS هم بالاست.
https://scottsauber.com/2017/04/10/how-to-troubleshoot-an-error-occurred-while-starting-the-application-in-asp-net-core-on-iis/
تو این ادرس نوشته دیگر دلایل میتونه برگرده به :
1-You might be missing DLL’s
2-Something went wrong in your Program.cs or Startup.cs before any exception handling kicked in
0
5 سال پیش
#1709 نقل قول
برای پیدا کردن مشکل شما می تونید همون فایل هایی که روی سرور هست رو کپی کنید روی local  خودتون و از طریق  CMD  اجرا کنید .
به این صورت که کافیه روی فولدر اولیه سایت تون CMD  باز کنید و دستور  dotnet nop.web.dll  بزنید سپس برنامه روی http://localhost:5000/  میاد بالا و هر جا exception  بخوره توی cmd  همراه متن و خط خطا  زده میشه و میتونید برطرف کنید
1
4 سال پیش
#3308 نقل قول
کافیه روی فولدر اولیه سایت تون CMD  باز کنید
سلام این کار را چطوری میشه انجام داد؟
0
طراحی قالب اختصاصی برای ناپ کامرس
4 سال پیش
#3311 نقل قول
محمدی wrote:
کافیه روی فولدر اولیه سایت تون CMD  باز کنید
سلام این کار را چطوری میشه انجام داد؟