پنج شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳:۴۲

تغییر URL سایت ناپ کامرسی

3 ماه قبل
#1736 نقل و قول
من قصد مهاجرت و عوض کردن URL سایت ناپ کامرسیم رو دارم. فایل هام رو کپی کردم و دیتابیسم رو هم آماده کردم. در پایگاه داده به جدول فروشگاه ها -Store table- رفتم و آدرس url و هاست رو تغییر دادم اما Internal Server error دریافت کردم.
کار دیگه ای برای انجام هست؟ چیزی علاوه بر این ها باید تغییر بدم؟
0
3 ماه قبل
#1737 نقل و قول
شما سرور دیتابیس رو هم تغییر دادی؟ اگر تغیییر دادی، باید حتما مقدار "DataConnectionString" رو در فایل "dataSettings.json" در پوشه App_Data  هم تغییر بدی.
0
3 ماه قبل
#1740 نقل و قول
بله dataSettings.json رو تغییر دادم تا به دیتابیسم وصل بشه
0
3 ماه قبل
#1741 نقل و قول
اگر اتصال به دیتابیس برقراره و همچنان ارور دریافت میکنی، داخل دیتابیس جدول گزارشات که میشه log table رو چک کن. ببین اروری اونجا هست یا نه .اگه اونجا هم چیزی نیست، احتمالا مشکل از IIS هست
0
3 ماه قبل
#1742 نقل و قول
بله متاسفانه اونجا هم هیچ خطایی نیست. فکر کنم بهتر باشه با پشتیبانی هاستم تماس بگیرم
0
3 ماه قبل
#1746 نقل و قول
سلام
بله بهتر هست که با پشتیبانی تماس بگیرید. اما می تونید قبل از این کار، مجوزهای پوشه ها رو چک بفرمایید. گاهی خطاهای داخلی به علت folder permissionsها، مثلا برای پوشه ی وبسایت رخ میدن.
امیدوارم مشکل رو بتونید رفع کنید. لطفا نتیجه رو اینجا ذکر کنید تا دیگران درصورت نیاز بتونن استفاده کنن
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
3 ماه قبل
#1751 نقل و قول
واقعا ممنونم. ظاهرا مشکل همین بود. با تغییر مجوزها مشکل حل شد
0