بسته

میکس و نمایش محصولات مشابه

5 سال پیش
#1761 نقل قول
من برای یک فروشگاه، نیاز دارم که محصولات مشابهم رو بصورت ترکیبی نمایش بدم و به نوعی یک نوار کشویی براشون داشته باشم که بتونم همه محصولات مشابه رو، در یک نما به مشتری نمایش بدم.
من در دسته بندی های مختلف، محصولات مختلفی دارم که گاها تا 500 محصول وجود داره که عینا یکسان هستن اما در یک مشخصه مثل رنگ، وزن، طول و ... با سایرین متفاوت میشه، در نتیجه شناسه محصول در انبار متفاوت میشه.

برای این مشکل، پیشنهاد شما چی هست ؟ آیا میتونیم از افزونه ها استفاده کنیم ؟

مشابه این خواسته، در وب سایت هایی مثل امازون انجام شده که از طریق این لینک میتونید ببینید :

https://www.amazon.com/Oster-Countertop-Convection-Stainless-TSSTTVDGXL-SHP/dp/B00OXSR486/ref=sr_1_1?keywords=oven&qid=1555226950&s=gateway&sr=8-1

شاید پیشنهاد شما، استفاده از حالت های ترکیبی که در ناپ کامرس وجود داره باشه؛ منتهی مشکلی که بوجود میاد، اینه که به ازای محصولاتی که با هم متفاوت هستن، نمیشه توضیحات متفاوت نوشت، filter ها عملا از کار میافتن و امکان مقایسه بین این محصولات هم از بین میره. از طرف دیگه؛ جستجو هم عملا بلااستفاده میشه و دیگه کارایی نداره.

ممنون میشم بررسی بفرمایید و نظر بدید.
متشکرم.
0
5 سال پیش
#1764 نقل قول
موضوع حالت ویژگی های ترکیبی فقط برای یک محصول هست و فقط در یک مشخصه متفاوت هستند به مانند ترکیب رنگ بندی و سایز بندی یک کفش - مثلا کفش آدیداس مدل ایکس سایز ۴۳ و رنگ مشکی - مدل ایکس سایز ۴۳ رنگ قهوای.
ولی اگر مدل محصول عوض بشه میشه یه محصول جدید.
اگر شما بتونید به محصولاتی که میفروشید یه اشاره بکنید و مثال واقعی ارایه کنید ما برای راهنمایی شما اینجا هستیم.
0
5 سال پیش
#1765 نقل قول
این لینک رو ببینید لطفا :
http://beta.hypersaz.com/%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B1

من میخوام مشتری، یک محصول ببینه با نام میلگرد؛ و این قابلیت رو داشته باشه که ضخامت و کارخانه های مختلف رو بتونه دستی انتخاب کنه و به قیمت مشخص برسه. همچنین، برای محصولی که در نهایت انتخاب میکنه، شناسه یکتا بهش داده بشه.

از طرف دیگه، در جستجو؛ بتونه این محصول انتخاب شده رو هم جستجو کنه.
0
5 سال پیش
#1766 نقل قول
منطق ما در برخورد با محصول، شیوه نگهداری اون در انبار هست، بنابراین، وقتی برای مثال، میلگرد ها، در دو جای مختلف نگهداری میشن؛ پس میشن دو محصول مجزا.

خواسته من، این هست که این دو محصول رو، (که در مثال واقعی بیشتر از دو محصول و حدود 50 محصول هست و در برخی دسته بندی ها تا 100 محصول هم ممکنه افزایش داشته باشه) مشابه چیزی که در آمازون دیدیم؛ در یک نمای مرتب به مشتری نشون بدم.

همچنین، بتونم سمت دسته بندی هم، نمای تمیز و مرتب تری به مشتری نشون بدم نه اینکه مشتری، ده ها عکس و نام مشابه ببینه.
0
دسته بندی ها