بسته

footer تم Traction کجاست؟

4 سال پیش
#1995 نقل قول
سلام
می خواهم footer تمی را که در موردش صحبت می کنم ویرایش کنم اما هنوز جایی که ساخته شده است را پیدا نکردم. میشه به من کمک کنید؟ برای ویرایش بخش footer چه کاری باید انجام دهم؟ همچنین آیا طرح پاورقی برای هر موضوع یکسان است؟
0
4 سال پیش
#1996 نقل قول
سلام معمولا footer اینجاست:
nopCommerce4.2\Presentation\Nop.Web\Views\Shared\Components\Footer\Default.cshtml
در پوشه موضوع مورد نظر خود را جستجو کنید تا ببینید یک نمای جدید وجود دارد یا خیر
nopCommerce42\Presentation\Nop.Web\Themes\<Themename>\Views\Shared\Components\ Footer\Default.cshtml

اگر تغییرات خاصی میخواهید انجام دهید دسترسی بدهید بررسی کنیم.
1
4 سال پیش
#1999 نقل قول
سلام
1.زمینه های اسکایپ، فکس و تلفن برای من ضروری نیست.
2. من روش های پرداخت زیادی دارم که در زمینه ای که می خواهم آنها را تغییر دهم استفاده نمی کنم.

0
4 سال پیش
#2002 نقل قول
اگر فقط می خواهید این قسمت ها را تغییر دهید باید در پنل مدیریت خود به تنظیمات بروید -> Languages -> ویرایش زبان فعال موجود و در بخش منابع String به دنبال نام منابع رشته خاص باشید و فقط مقادیر آنها را به هر آنچه که هستید تغییر دهید. متناسب بودن
منبع اسکایپ -> SevenSpikes.Themes.Traction.Common.Skype
منبع نمابر -> SevenSpikes.Themes.Traction.Common.Fax
منبع تلفن -> SevenSpikes.Themes.Traction.Common.Phone

اگر اصرار دارید که فایل View را ویرایش کنید ، این قسمت از آن است
ارائه \ Nop.Web \ تم ها

با این حال ، اگر می خواهید آن سه را مخفی کنید ، من پیشنهاد می کنم از نام کلاس خاص آنها استفاده کنید و آنها را با مقداری CSS اضافه شده به بخش Style Style Custom Head خود ، مخفی کنید ، مانند این:
footer-block.contacts .phone,
.footer-block.contacts .fax,
.footer-block.contacts .skype {
    display: none;
}

در مورد روش های پرداخت ، اگر فقط می خواهید برخی از آنها را پنهان کنید ، پیشنهاد می کنم از روش فوق استفاده کرده و کد زیر را به بخش Style Style Custom Head خود اضافه کنید:
.footer-middle .accepted-payment-methods .method-1,
.footer-middle .accepted-payment-methods .method-2 {
    display: none;
}

روش های پرداخت از شماره 1 به 4 از چپ به راست شماره گذاری می شوند ، بنابراین مثال بالا دو مورد اول را حذف می کند. می توانید از این روش برای مخفی کردن روشهایی که استفاده نمی کنید استفاده کنید.
اگر می خواهید تصاویر روش پرداخت را تغییر دهید ، باید فایل تصویر زیر را ویرایش کنید:
Presentation\Nop.Web\Themes\Traction\Content\img\payment_sprite.png

موفق باشید

1
4 سال پیش
#2008 نقل قول
:Presentation\Nop.Web\Themes\Traction\Views\Shared\Components\ FooterDefault.cshtml file
هیچ پرونده ای وجود ندارد که بتوانم مانند این تماشا کنم. بنابراین هیچ پوشه ای ارائه نمی شود.
kasimpasabisiklet.com.tr\httpdocs\Themes\Traction\Views\Shared\Components\Footer\Default.cshtml
به این ترتیب پوشه ای که پیدا کردم و دنبال کردم، تغییر نمی کند حتی اگر کد مشخص شده را حذف کنم. هنوز همان است. وقتی من آن را از منبع آرایه حذف می کنم، همان مشکل ایجاد می شود.

ببخشید اگر که سوالاتم طولانی شد
0
4 سال پیش
#2013 نقل قول
شما در حال اجرای نسخه بدون منبع هستید و وب سایت تولید را ویرایش می کنید.
شاید شما نیاز به پاک کردن حافظه پنهان یا راه اندازی مجدد برنامه داشته باشید.
متوقف شوید و هاست وب سایت را شروع کنید.
1
4 سال پیش
#2037 نقل قول
سلام
من الان انجامش دادم، خیییلی ممنون از وقتی که گذاشتین
متشکرم
0
دسته بندی ها