بسته

recaptcha

3 سال پیش
#3748 نقل قول
سلام صبح همگی بخیر
من در سایتم ثبت نام های جعلی زیادی دریافت می کنم. از نسخه nopCommerce 3.7 استفاده میکنم اما در حال حاضر امکان ارتقا به نسخه جدید ندارم.

با وارد کردن کلیدهای ارائه شده توسط Google ، recaptcha را از زبانه Security فعال کردم. اما وقتی می خواهم ثبت نام کنم از من می خواهد نویسه های موجود در تصویر را وارد کنم، اما قسمت کنترلی که باید مقدار تصویر را وارد کنم قابل مشاهده نیست.

چگونه می توانم حل کنم؟
خیلی ممنون
0
3 سال پیش
#3762 نقل قول
سلام وقت بخیر

ناپ کامرس 3.70 خیلی قدیمی است به نظر من reCaptcha که از آن استفاده می کند دیگر در دسترس نیست.
می توانید System> Log را بررسی کنید تا ببینید آیا پیامی برای آن منظور مشاهده می کنید.
من کد یک پرس و جو SQL  را برایتان قرار میدهم در سیستم های قدیمی تر برای حذف مشتریان هرزنامه استفاده میشود.
با استفادهازاین میتوانید مشتریان مشکوک خود را مشاهده کنید، سپس می توانید نشانگر نظر "-" را از خط "-- " حذف کرده و به خط "select *" اضافه کنید و این باعث حذف مشتریان می شود.
with del as
(
    select Id, Email, CreatedOnUtc, Active, Deleted, LastIpAddress
      from customer c
     where CreatedOnUtc > GETUTCDATE()-1
       and CreatedOnUtc = LastActivityDateUtc
       and Email is not null
       and not exists (select  1 from [Order] o where o.CustomerId = c.Id)
       and exists (select 1 from GenericAttribute ca where ca.EntityId = c.Id and ca.[Key] = 'LastVisitedPage' and (ca.value like '%/register%'))
)
--delete customer where Id in (select Id from del)
select * from del
2
3 سال پیش
#3775 نقل قول
سلام
بله به نظر من هم، reCaptcha Google خیلی قدیمی است و به خطر افتاده است.
0
3 سال پیش
#3784 نقل قول
به غیراز آپدیت ناپ کامرس راه حل دیگری وجود ندارد؟
0
3 سال پیش
#3795 نقل قول
نسخه های جدیدتر ناپ کامرس امکانات بیشتری دارد و باگ های کمتری دارند. نسخه خود را آپدیت کنید.
سعی کنید از URL پایه reCAPTCHA دیگری استفاده کنید
1
3 سال پیش
#3810 نقل قول
سلام
فعلا شرایط ارتقا نسخه رو ندارم
انشالا تا ماه دیگه آپدیت میکنم و اگر مشکلم برطرف نشد از کمک هاتون استفاده میکنم
ممنون
0
3 سال پیش
#3892 نقل قول
سلام ممنون آپدیت کردم، روش هاتون کمک کننده بود